Przychodnia Weterynaryjna

  • Wiedza

    Wiedza
  • Zaangażowanie

    Zaangażowanie
  • Doświadczenie

    Doświadczenie

Aktualności

mar 01

Sterylizacja

Gmina Piaseczno w tym roku po raz trzeci zorganizowała  na swój koszt sterylizację suk i kotek  i kastrację  psów i kotów . Warunkiem skorzystania z tej akcji jest zameldowanie właściciela  na terenie Gminy Piaseczno. Może też skorzystac właściciel, który płaci podatki i rozlicza się PIT-em Zwierzę musi być zaczipowane, pies musi byc zaszczepiony perzeciwko wściekliźnie. W akcji bierze udział większośc lecznic z naszej Gminy. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

gru 21

Święta

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nowego roku personel przychodni składa Państwu życzenia zdrowia dla Was i Waszych podopiecznych, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.

sie 22

Kocię do oddania

Piękny buro-biały kocurek do oddania. Wiadomośc w lecznicy.

 

kwi 02

Sterylizacja na koszt Gminy Piaseczno

Gmina Piaseczno w tym roku po raz trzeci organizuje  na swój koszt sterylizację suk i kotek , kastrację  psów i kotów  oraz chipowanie zwierząt.  Warunkiem skorzystania z tej akcji jest zameldowanie właściciela  na terenie Gminy Piaseczno. Zwierzę musi być zaczipowane, pies musi byc zaszczepiony przeciwko wściekliźnie. W akcji bierze udział większośc lecznic z naszej Gminy.  Więcej informacji można znaleźc na stronie Gminy Piaseczno. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

lut 24

Babeszjoza. Uwaga na kleszcze

W związku z bardzo duża ilością kleszczy na naszym terenie i duża ilością chorych psów przypominamy o stosowaniu preparatów odstraszających. Środki przeciwkleszczowe są w postaci sprayu, kropli spot on - do wylewania na kark,  obroży i tabletek.  Płyny działają do 4 tygodni, obroże do 7-8  miesięcy. Nowością są tabletki, my stosujemy te, które działają 3 miesiące.